KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771073
nr 1277 1073
Oidentifierad konstnär. Signerad W Wolsky. Olja på duk, 60x89cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:05:22
27/9 17:39:05
1.000 kr
29/9 20:35:14